Kancelaria Radcy Prawnego 

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksander Tokarz za priorytet stawia sobie indywidualne podejście do każdego Klienta, zarówno indywidualnego jak i instytucjonalnego. Powyższe ma zagwarantować właściwe zdefiniowanie potrzeb oraz oczekiwań Klienta co do zagadnienia prawnego przedstawianego nam do rozwiązania.

Uwzględniając stan sprawy np. sprawa na etapie postępowania sądowego, sądowoadministracyjnego, opracowywana jest koncepcja mająca na celu rozstrzygnięcie problemu w sposób korzystny dla Klienta.

W przypadku każdej nowej sprawy z jaką zwraca się Klient do Kancelarii, pierwszym etapem naszego postępowania jest rozmowa z Klientem. Ma ona na celu ustalenie problemu prawnego oraz uzyskanie dokumentów niezbędnych do opracowawania rozwiązania prawnego danego problemu.

W wielu przypadkach udzielenie Klientowi wstępnej porady prawnej pozwala na wyjaśnienie sprawy w stopniu, w którym dalsze działania Kancelarii nie są dla Klienta niezbędne, gdyż Klient, który uzyska wyczerpujące odpowiedzi oraz sposób rozwiązania problemu prawnego jest w pełni zdolny do samodzielnego przeprowadzenia swojej sprawy, aż do jej  pozytywnego zakończenia.


Wynagrodzenie za usługi świadczone przez kancelarię ustalane jest indywidualnie z każdym Klientem, przy czym na jego wysokość wpływa w szczególności stopień skomplikowania sprawy oraz konieczny nakład pracy Kancelarii.

Copyright Nazwa.pl

Licznik gości

  • Odsłon łącznie: 0